| Waga | 2275-2315 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5036 × 1976 × 1445 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Battery | LFP-81Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Single-359PS, Dual-590PS |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Pochodzenie marki | China |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
SAIC Z7T
Zakres cen: od $38,482 do $51,879
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.