| Paino | 2805 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5010 × 1940 × 1800 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS |
| Voimansiirto | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | LFP-34.46kWh |
| Electric Motor | Dual – 462PS |
| Model | 180 Max 6 Seater, 180 Max 7 Seater, 180 Ultra 6 Seater, 180 Ultra 7 Seater |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Exceed VX Lanyue C-DM
Hintaluokka: $31,564 - $35,173
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.