| Waga | 2805 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5010 × 1940 × 1800 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS |
| Transmisja | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | LFP-34.46kWh |
| Electric Motor | Dual – 462PS |
| Model | 180 Max 6 Seater, 180 Max 7 Seater, 180 Ultra 6 Seater, 180 Ultra 7 Seater |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Exceed VX Lanyue C-DM
Zakres cen: od $31,564 do $35,173
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.