| Greutate | 2805 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5010 × 1940 × 1800 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS |
| Transmisie | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | LFP-34.46kWh |
| Electric Motor | Dual – 462PS |
| Model | 180 Max 6 Seater, 180 Max 7 Seater, 180 Ultra 6 Seater, 180 Ultra 7 Seater |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Exceed VX Lanyue C-DM
Interval de prețuri: $31,564 până la $35,173
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.