| Vægt | 2275-2315 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5036 × 1976 × 1445 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Battery | LFP-81Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Single-359PS, Dual-590PS |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Brand Oprindelse | China |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
SAIC Z7T
Prisinterval: $37,614 til $50,709
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.









Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.