| Вага | 1725 кг |
|---|---|
| Розміри | 4860 × 1840 × 1520 мм |
| Колісна база | 2768 mm |
| Модельний рік | 2024 |
| Ємність акумулятора | 55.4 – kWh |
| Електродвигун | Single – 211PS |
| Режим приводу | FWD |
| Модель | 500 Plus, 500 Pro |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Xpeng P5
Діапазон цін: від $23,594 до $26,301
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.