| Ağırlık | 1725 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4860 × 1840 × 1520 mm |
| Wheelbase | 2768 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | 55.4 – kWh |
| Electric Motor | Single – 211PS |
| Sürüş Modu | FWD |
| Model | 500 Plus, 500 Pro |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Xpeng P5
Fiyat aralığı: $23,594 - $26,301
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.