| Вага | 1665-1680 кг |
|---|---|
| Розміри | 4495 × 1820 × 1610 мм |
| Колісна база | 2625 mm |
| Модельний рік | 2022 |
| Ємність акумулятора | 55.9 – kWh, 66.2 – kWh |
| Електродвигун | Single – 192PS |
| Режим приводу | FWD |
| Модель | G3i 460+, G3i 460N+, G3i 520N+ |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Xpeng G3
Діапазон цін: від $22,391 до $26,602
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.