| Вага | 1857-1880 кг |
|---|---|
| Розміри | 4737 × 1891 × 1689 мм |
| Колісна база | 2864 mm |
| Модельний рік | 2023, 2022 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 245PS, 2.0 Turbo – 184PS |
| Передача | 8-AT |
| Режим приводу | 4WD xDrive |
| Модель | xDrive30i Leading M Phantom Set, xDrive30i Prestige M Phantom Set, xDrive25i M Sport Set |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Походження бренду | Німецька |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
BMW X3
Діапазон цін: від $65,408 до $79,698
Авторські права на всі відео та фотографії належать BMW Automobile China Limited.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.