| Waga | 1857-1880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4737 × 1891 × 1689 mm |
| Wheelbase | 2864 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 2.0 Turbo – 245PS, 2.0 Turbo – 184PS |
| Transmisja | 8-AT |
| Tryb jazdy | 4WD xDrive |
| Model | xDrive30i Leading M Phantom Set, xDrive30i Prestige M Phantom Set, xDrive25i M Sport Set |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Pochodzenie marki | German |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BMW X3
Zakres cen: od $65,408 do $79,698
All videos and pictures are copyrighted by BMW Automobile China Limited.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.