| Вага | 1530-1600 кг |
|---|---|
| Розміри | 4835 × 1860 × 1515 мм |
| Колісна база | 2800 mm |
| Модельний рік | 2024 |
| Ємність акумулятора | LFP – 41.9kWh, LFP – 54.3kwh |
| Електродвигун | Одинарний - 136PS |
| Модель | 410Km Standard, 510Km Standard |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Wuling E5
Діапазон цін: від $24,030 до $25,534
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.