| Paino | 1530-1600 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4835 × 1860 × 1515 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | LFP – 41.9kWh, LFP – 54.3kwh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | 410Km Standard, 510Km Standard |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Wuling E5
Hintaluokka: $24,030 - $25,534
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.