| Вага | 2680-2700 кг |
|---|---|
| Розміри | 5207 × 1997 × 1810 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3070 mm |
| Battery | LFP-51.1Kwh, NCM-65.2Kwh |
| Електродвигун | Dual – 503PS, Dual – 517PS |
| Модель | Pro, Max, Ultra |
| Походження бренду | Німецька |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
ID Era 9X
Діапазон цін: від $53,983 до $62,167
Авторські права на всі відео та фотографії належать IM Auto Technology Limited.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.