| Paino | 2680-2700 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5207 × 1997 × 1810 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3070 mm |
| Battery | LFP-51.1Kwh, NCM-65.2Kwh |
| Electric Motor | Dual – 503PS, Dual – 517PS |
| Model | Pro, Max, Ultra |
| Merkki Alkuperä | German |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Car Size | Full Size and Executive |
ID Era 9X
Hintaluokka: $53,983 - $62,167
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.