| Вага | 2105-2255 кг |
|---|---|
| Розміри | 5130 × 1965 × 1506 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 3020 mm |
| Battery | LFP-71.35Kwh, LFP-88.13Kwh |
| Електродвигун | Single – 282PS |
| Модель | 600 Pro, 600 Pro Laser Radar, 700 Max, 700 Max Laser Radar, 710 Ultra Laser Radar |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
TOYOTA BZ7
Діапазон цін: від $27,794 до $37,614
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.