| Greutate | 2105-2255 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5130 × 1965 × 1506 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3020 mm |
| Battery | LFP-71.35Kwh, LFP-88.13Kwh |
| Electric Motor | Single – 282PS |
| Model | 600 Pro, 600 Pro Laser Radar, 700 Max, 700 Max Laser Radar, 710 Ultra Laser Radar |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
TOYOTA BZ7
Interval de prețuri: $27,794 până la $37,614
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.