| Vægt | 2105-2255 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5130 × 1965 × 1506 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3020 mm |
| Battery | LFP-71.35Kwh, LFP-88.13Kwh |
| Electric Motor | Single – 282PS |
| Model | 600 Pro, 600 Pro Laser Radar, 700 Max, 700 Max Laser Radar, 710 Ultra Laser Radar |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
TOYOTA BZ7
Prisinterval: $27,794 til $37,614
All videos and pics are copyrighted by GAC Toyota Motor Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.













Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.