| Вага | 2060-2360 кг |
|---|---|
| Розміри | 5010 × 1985 × 1895 мм |
| Колісна база | 2880 mm |
| Силовий агрегат | REEV 1.5T 150PS |
| Ємність акумулятора | LFP 18.99 – kWh, LFP 35.07 – kWh |
| Електродвигун | Single – 272PS, Dual – 430PS |
| Модель | Standard, Comfort, Air Suspension Edition, AWD Comfort, AWD Air Suspension Edition |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Deepal G318
Діапазон цін: від $26,451 до $34,571
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.