| Ağırlık | 2060-2360 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5010 × 1985 × 1895 mm |
| Wheelbase | 2880 mm |
| Güç Aktarma Organları | REEV 1.5T 150PS |
| Battery Capacity | LFP 18.99 – kWh, LFP 35.07 – kWh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual – 430PS |
| Model | Standard, Comfort, Air Suspension Edition, AWD Comfort, AWD Air Suspension Edition |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Deepal G318
Fiyat aralığı: $26,451 - $34,571
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.