| Вага | 1670 кг |
|---|---|
| Розміри | 4340 × 1820 × 1625 мм |
| Колісна база | 2640 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 177PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | Remix PHEV Pro, Remix PHEV Hero, Remix PHEV Shero |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Luxury, Main Stream |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Lynk&Co 06 PHEV
Діапазон цін: від $24,481 до $25,233
Авторські права на всі відео та фотографії належать автосалону Lynk&Co Auto Sales Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.