| Greutate | 1670 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4340 × 1820 × 1625 mm |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 177PS |
| Transmisie | 7-DCT |
| Model | Remix PHEV Pro, Remix PHEV Hero, Remix PHEV Shero |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Lynk&Co 06 PHEV
Interval de prețuri: $24,481 până la $25,233
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.