| Paino | 1670 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4340 × 1820 × 1625 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 177PS |
| Voimansiirto | 7-DCT |
| Model | Remix PHEV Pro, Remix PHEV Hero, Remix PHEV Shero |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Lynk&Co 06 PHEV
Hintaluokka: $24,481 - $25,233
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.