| Вага | 1535-1580 кг |
|---|---|
| Розміри | 4448 × 1890 × 1572 мм |
| Колісна база | 2702 mm |
| Модельний рік | 2022 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 180PS, 2.0 Turbo – 190PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | Glory Plus, Glory Pro, Glory Plus, Glory Pro |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Luxury, Main Stream |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Lynk&Co 02
Діапазон цін: від $22,883 до $27,139
Авторські права на всі відео та фотографії належать автосалону Lynk&Co Auto Sales Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.