| Ağırlık | 1535-1580 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4448 × 1890 × 1572 mm |
| Wheelbase | 2702 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 180PS, 2.0 Turbo – 190PS |
| Şanzıman | 7-DCT |
| Model | Glory Plus, Glory Pro, Glory Plus, Glory Pro |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 02
Fiyat aralığı: $22,883 - $27,139
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.