| Вага | 1220 кг |
|---|---|
| Розміри | 4345 × 1800 × 1645 мм |
| Колісна база | 2630 mm |
| Модельний рік | 2021 |
| Двигун | 1.5L – 115PS |
| Передача | CVT |
| Модель | Modern, Comfort, Trend, Rejuvenation, Almighty |
| Походження бренду | Корея |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
KIA KX3
Діапазон цін: від $17,809 до $22,392
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Yueda KIA Auto Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.