| Waga | 1220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4345 × 1800 × 1645 mm |
| Wheelbase | 2630 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.5L – 115PS |
| Transmisja | CVT |
| Model | Modern, Comfort, Trend, Rejuvenation, Almighty |
| Pochodzenie marki | Korea |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
KIA KX3
Zakres cen: od $17,809 do $22,392
All videos and pictures are copyrighted by Yueda KIA Auto Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.