| Вага | 2000 кг |
|---|---|
| Розміри | 4706 × 1967 × 1845 мм |
| Колісна база | 2800 mm |
| Модельний рік | 2025, 2024 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 156PS |
| Передача | 3-DHT |
| Battery | LFP-26.7Kwh, LFP-43.2Kwh |
| Електродвигун | Single-224PS, Dual -462PS |
| Сидіння | 5-Seater, 7-Seater |
| Модель | 129Km Moon Goddess, 206Km 4WD Wild, 120KM Discovery Extended, 206Km XWD Cross Long, 206Km XWD Conquer Long, 208Km Forest, 129Km Wilderness, 129Km Forest, 208Km Mountain, 206Km 4WD Mountain |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Luxury, Main Stream |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Jetour Shanhai T2
Діапазон цін: від $27,053 до $36,075
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.























Відгуки
Відгуків немає, поки що.