| Greutate | 2000 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4706 × 1967 × 1845 mm |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2025, 2024 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS |
| Transmisie | 3-DHT |
| Battery | LFP-26.7Kwh, LFP-43.2Kwh |
| Electric Motor | Single-224PS, Dual -462PS |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | 129Km Moon Goddess, 206Km 4WD Wild, 120KM Discovery Extended, 206Km XWD Cross Long, 206Km XWD Conquer Long, 208Km Forest, 129Km Wilderness, 129Km Forest, 208Km Mountain, 206Km 4WD Mountain |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Jetour Shanhai T2
Interval de prețuri: $27,677 până la $36,908
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.























Recenzii
Nu există recenzii până acum.