| Вага | 1609-1680 кг |
|---|---|
| Розміри | 4785 × 1920 × 1638 мм |
| Колісна база | 2815 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 2.0L – 155PS, 2.5L -188PS |
| Передача | 6-AT |
| Модель | Driving, Navi, Safe, Joy, Smart, Prestige |
| Походження бренду | Японія |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Mazda CX-50
Діапазон цін: від $26,157 до $33,850
Авторські права на всі відео та фотографії належать Changan Mazda Auto Co., Limited
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.