| Вага | 1484-1620 кг |
|---|---|
| Розміри | 4538 × 1898 × 1680 мм |
| Колісна база | 2672 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 1.6 Turbo – 197PS |
| Передача | 7-DCT |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Модель | Comfort, Cross, Boundary, Secret |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Chery Explore 06
Діапазон цін: від $19,135 до $22,899
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.