| Weight | 1484-1620 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4538 × 1898 × 1680 mm |
| Wheelbase | 2672 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.6 Turbo – 197PS |
| Overføring | 7-DCT |
| Kjøremodus | 2WD, 4WD |
| Model | Comfort, Cross, Boundary, Secret |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Chery Explore 06
Price range: $19,135 through $22,899
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.