| Вага | 1260-1355 кг |
|---|---|
| Розміри | 4490 × 1860 × 1580 мм |
| Колісна база | 2710 mm |
| Модельний рік | 2023, 2022, 2021 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 188PS, 1.5 Turbo – 180PS, 1.6L – 128PS |
| Передача | 5-MT, 7-DCT, CVT |
| Model Sub Group | Comfort, Sport, Facelift |
| Модель | Deluxe, Prestige, Whirlwind Charge, Hurricane Sonic, Knight-Errant, Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Автоматично, вручну |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Changan Oshan X5
Діапазон цін: від $12,424 до $17,989
Авторські права на всі фотографії та відео належать Changan Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.