| Ağırlık | 1260-1355 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4490 × 1860 × 1580 mm |
| Wheelbase | 2710 mm |
| Model Year | 2023, 2022, 2021 |
| Engine | 1.5 Turbo – 188PS, 1.5 Turbo – 180PS, 1.6L – 128PS |
| Şanzıman | 5-MT, 7-DCT, CVT |
| Model Sub Group | Comfort, Sport, Facelift |
| Model | Deluxe, Prestige, Whirlwind Charge, Hurricane Sonic, Knight-Errant, Flagship |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic, Manual |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Changan Oshan X5
Fiyat aralığı: $12,424 - $17,989
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.