| Вага | 1389-1417 кг |
|---|---|
| Розміри | 4630 × 1796 × 1459 мм |
| Колісна база | 2789 mm |
| Модельний рік | 2023, 2022, 2022 Facelift |
| Двигун | 1.3 Turbo – 136PS, 1.3 Turbo – 163PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | A 180 L, A 200 L Sport, A 200 L Modern, A 180 L Sports Sedan, A 200 L Sports Sedan Sport, A 200 L Sports Sedan Modern |
| Походження бренду | Німецька |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Mercedes A Class
Діапазон цін: від $35,159 до $44,555
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Mercedes Benz China Limited.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.