| Вага | 1599-1735 кг |
|---|---|
| Розміри | 4918 × 1905 × 1495 мм |
| Колісна база | 2845 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Двигун | 1.5L-112PS |
| Передача | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-8.5Kwh |
| Електродвигун | Single-238PS |
| Модель | 70Km Deluxe, 150Km Prestige, 70Km Navi, 70Km Discovery, 150Km Cruise, 150Km Discovery +, 150Km Starship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Geely Galaxy A7
Діапазон цін: від $13,504 до $18,917
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.