| Waga | 1599-1735 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4918 × 1905 × 1495 mm |
| Wheelbase | 2845 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5L-112PS |
| Transmisja | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-8.5Kwh |
| Electric Motor | Single-238PS |
| Model | 70Km Deluxe, 150Km Prestige, 70Km Navi, 70Km Discovery, 150Km Cruise, 150Km Discovery +, 150Km Starship |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Geely Galaxy A7
Zakres cen: od $13,504 do $18,917
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.