| Вага | 2148-2388 кг |
|---|---|
| Розміри | 4982 × 1981 × 1650 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 2950 mm |
| Силовий агрегат | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery | LFP-37Kwh, NCM-53.4Kwh, NCM-82Kwh, NCM-100Kwh |
| Електродвигун | Single-309PS, Dual-502PS, Single 292PS, Dual-496PS |
| Модель | Max, Max+, Ultra |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Luxeed R7
Діапазон цін: від $40,888 до $50,709
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.