| Weight | 2148-2388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4982 × 1981 × 1650 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Powertrain | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery | LFP-37Kwh, NCM-53.4Kwh, NCM-82Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Single-309PS, Dual-502PS, Single 292PS, Dual-496PS |
| Model | Max, Max+, Ultra |
| Brand Origin | China |
| Vehicle Type | SUV |
| Drive Mode | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed R7
Price range: $40,888 through $50,709
You must be logged in to post a review.

















Reviews
There are no reviews yet.