| Ağırlık | 1911-1998 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4750-4797 × 1920-1921 × 1624 mm |
| Model Year | 2026, 2025 |
| Wheelbase | 2890 mm |
| Battery Capacity | LFP-62.5kwh, NCM-78.4kWh |
| Electric Motor | Single – 299PS, Dual – 450PS, Single-306PS |
| Sürüş Modu | RWD, AWD |
| Model | Extended Range RWD, RWD, Extended Range AWD |
| Marka Menşei | United States |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Tesla Model Y
Fiyat aralığı: $39,624 - $47,143
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.