| Ağırlık | 1410 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4537 × 1823 × 1564 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 184PS |
| Şanzıman | CVT |
| Model | Redline Customization, Redline Black Edition, Tide Starting, Tide Smart, Tide Comfort, RS Honeycomb, RS Cutting Edge |
| Marka Menşei | United States |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Chevrolet Seeker
Fiyat aralığı: $22,899 - $26,173
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.













Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.