| Paino | 1410 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4537 × 1823 × 1564 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 184PS |
| Voimansiirto | CVT |
| Model | Redline Customization, Redline Black Edition, Tide Starting, Tide Smart, Tide Comfort, RS Honeycomb, RS Cutting Edge |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Chevrolet Seeker
Hintaluokka: $22,899 - $26,173
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.