| Ağırlık | 1670-1756 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4515 × 1885 × 1655 mm |
| Wheelbase | 2735 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-56.2kWh, LFP-67.1KWh |
| Electric Motor | Single – 180PS, Single -218PS |
| Model | 510 Comfort, 510 Joy, 510 Laser Radar, 600 Joy, 600 Laser Radar, 510 Executive |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Leapmotor B10
Fiyat aralığı: $16,336 - $24,520
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.
Hoşunuza gidebilir…

Leapmotor C11
Fiyat aralığı: $22,376 - $31,549 Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.