| Ağırlık | 2305-2430 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4938 × 1958 × 1658 mm |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 76.6 – kWh, 115 – kWh |
| Electric Motor | Single – 336PS, Dual – 505PS |
| Sürüş Modu | RWD, AWD |
| Model | 560Km Pioneer, 560Km Elite, 810Km Long Range, 765Km Flagship |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
HiPhi Y
Fiyat aralığı: $50,977 - $69,023
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.