| Greutate | 2305-2430 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4938 × 1958 × 1658 mm |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 76.6 – kWh, 115 – kWh |
| Electric Motor | Single – 336PS, Dual – 505PS |
| Modul Drive | RWD, AWD |
| Model | 560Km Pioneer, 560Km Elite, 810Km Long Range, 765Km Flagship |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
HiPhi Y
Interval de prețuri: $50,977 până la $69,023
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.