| Ağırlık | 1996-2144 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4440 × 1873 × 1596 mm |
| Wheelbase | 2702 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 69.0 – kWh, 78.0 – kWh |
| Electric Motor | Single – 231PS, Dual – 408PS |
| Sürüş Modu | 2WD, AWD |
| Model | Long Range, Long Range PRO, Performance PRO |
| Marka Menşei | EU |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Volvo C40
Fiyat aralığı: $43,459 - $50,977
All videos and pictures are copyrighted by Volvo China Limited.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.