| Ağırlık | 2680-2700 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5207 × 1997 × 1810 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3070 mm |
| Battery | LFP-51.1Kwh, NCM-65.2Kwh |
| Electric Motor | Dual – 503PS, Dual – 517PS |
| Model | Pro, Max, Ultra |
| Marka Menşei | German |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Car Size | Full Size and Executive |
ID Era 9X
Fiyat aralığı: $53,983 - $62,167
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.





















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.