| Ağırlık | 1060-1104 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4100 × 1735 × 1533 mm |
| Wheelbase | 2570 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.4L – 100PS |
| Şanzıman | 6-MT, CVT |
| Model | Joy, Sunroof |
| Marka Menşei | Korea |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Economy and Small |
KIA KX1
Fiyat aralığı: $11,425 - $13,717
All videos and pictures are copyrighted by Dongfeng Yueda KIA Auto Co., Ltd
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.