| Greutate | 1856-1931 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4708 × 1902 × 1660 mm |
| Wheelbase | 2865 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 250PS, 2.0 Turbo – 197PS |
| Transmisie | 8-AT |
| Model | B5 Smart Relex, B5 Smart Visionary, B5 Fjord, B4 Smart Motion, B5 Smart Elegance |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Sub Category | Deluxe, Sport |
| Marca Origine | EU |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volvo XC60
Interval de prețuri: $61,856 până la $77,733
All videos and pictures are copyrighted by Volvo China Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.