| Greutate | 1885 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4835 × 1900 × 1480 mm |
| Wheelbase | 2843 mm |
| Model Year | 2026 |
| Engine | 1.5T-163PS |
| Transmisie | 3-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh |
| Electric Motor | Single-245PS |
| Model | 126 Long Range Max, 126 Long Range Ultra, 126 Long Range Ultra H7 |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Lynk&Co 07 EM-P
Interval de prețuri: $23,429 până la $26,436
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.























Recenzii
Nu există recenzii până acum.