| Greutate | 1545-1665 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4432 × 1833 × 1560 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 53.0 – kWh, 70.0 – kWh |
| Electric Motor | Single – 204PS |
| Model Sub Group | 400Km, 550Km |
| Model | Blueberry Pro, Blueberry Plus, Grapefruit Pro, Grapefruit Plus, Grapefruit Halo, Mobility, Public Service |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Crossover, SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Geely Geometry C
Interval de prețuri: $21,609 până la $31,248
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.